Trička pro nevěstu a ženicha Loading

Nový produkt

Set dámského a pánského trička na svatební den s motivem Loading + datum svatby který doplníme. Barva triček bílá, nebo černá.

Více informací

539,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Bavlněná trička pro páry s nápisy
Ženich a Nevěsta k tomu motiv "Loading" načítání svatebního dne. Doplnění datumu vaší svatby na přání. Stačí připsat do poznámky k objednávce
Logotisk.cz | design a výroba
  • Pánské tričko: krátký rukáv, střih UNISEX, materiál 100% bavlna vysoké gramáže 190-200 g/m2
  • Dámské tričko Pure, trendové a pohodlné, dámské zvýrazňující siluetu, velmi krátký rukáv, kulatý výstřih, 100% bavlna, gramáž 150 g/m2
  • Potisk: vám vyhotovíme pružnou a kvalitní PU fólií motivem dle vyobrazení + doplnění datumu svatby zdarma. Zdarma také upravíme texty třeba na: Svědek a Svědkyně, nebo Tým ženicha a Tým nevěsty.
  • Cena uvedena za obě trička včetně potisku: je možno na přání trička nakombinovat: například pánské černé a dámské bílé. Stačí svá přání napsat také do poznámky k objednávce! Máte - li zájem o zhotovení potisku pouze na jedno tričko, cena na dotaz.

Nespoléhejte na klasické značení triček! Přeměřte se dle tabulky níže a vyberte odpovídající velikost. Tolerance výrobce triček je ± 2 cm na výšku a šířku.

tabulka velikostí dámská

Tip: Na toto tričko vám na přání zhotovíme i dotisk a to od 30 Kč/motiv. Umístění na rukáv, bok, záda trička. Dotisky jako jsou: jména, texty, váš motiv, nebo vaše logo. Motivy doporučujeme spíše v siluetách tzv. vektorová grafika. Zájemce o dotisky prosíme o kontakt emailem, protože cena dotisků se odvíjí od velikosti a složitosti daného motivu na úpravu. Proto se předem informujte, zda můžeme vyhovět vašemu požadavku. Pokud máte již svou grafiku, nebo svůj motiv, přiložte jej spolu s poptávkou do emailu pro naše posouzení a nacenění ve formátu JPG, nebo JPEG.

Námi potisklý textil perte ručně, nebo v pračce na program šetrného praní max. do 40 °C. Nesušit v sušičkách! Návod na údržbu potisklého textilu, přikládáme vždy do zásilky.