Nákupní taška potisk Jack Russell Zobrazit větší

Nákupní taška potisk Jack Russell

Nový produkt

Nákupní, bílá, plátěná taška s potiskem dle naší grafiky Raslíka se srdíčkem a jménem na přání

Více informací

205,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Výroba potisku na bílou tašku motivem Jack Russell terier
  • Látková bílá nákupní taška, složení: 100% polyester, rozměr tašky 37 x 42 cm se dvěma uchy, taška v barvě bílá
  • Potisk: sublimační potisk (pouze jedna strana tašky), velikost potisku do velikosti A4 formátu.
  • Svá přání na doplnění jména, připište u dokončování objednávky do poznámky k objednávce. Jméno Vám doplníme pod motiv. Pokud si nebudete přát úpravy, bude grafika potisknuta motivem viz. ukázka u produktu.
  • Jedná se o zakázkovou výrobu potisku, kterou zpracujeme dle obch. podmínek po přijetí platby do 4 prac. dnů a poté odesíláme.
TIP: na tuto tašku vám na přání natiskneme jakýkoliv plnobarevný motiv (naši grafiku), kterou nabízíme například u bílých sublimačních triček s veterány, auto a moto ...
 
Kvalitní sublimační potisk do struktury materiálu. U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na mmonitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí, které nemusí být na první pohled vidět) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidíte naše tiskárna nemusí vytisknout.