Trička pro páry NEKONEČNÁ láska

Nový produkt

Set dámského a pánského trička. Barva triček bílá, nebo černá. Jména a datum na přání zdarma

Více informací

499,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Bavlněná trička pro ni a pro něj s potiskem dle vyobrazení ,,Nekonečná láska,, design a výroba - ®Logotisk
do srdíčka na přání umístíme datum a vaše jména dle vyobrazení
  • Pánské tričko: krátký rukáv, střih UNISEX, materiál 100% bavlna vysoké gramáže 190-200 g/m2
  • Dámské tričko Pure, trendové a pohodlné, dámské zvýrazňující siluetu, velmi krátký rukáv, kulatý výstřih, 100% bavlna, gramáž 150 g/m2
  • Potisk: zakázková kusová výroba potisku, pružnou kvalitní PU fólií motivem dle vyobrazení, kde do jednoho srdíčka umístíme dle přání datum a vaše jména do místa dle vyobrazení.
  • Cena uvedena za obě trička včetně potisku (hlavní motiv) je možno na přání trička nakombinovat: například pánské černé a dámské bílé. Stačí svá přání napsat do poznámky k objednávce!

Tip: Úpravy v motivech na vaše přání, nebo také možnost dotisku na trička od 30 Kč/motiv ( doplnění jména, datum, jiný text, nebo motiv v křivkách ) na rukáv, bok, záda, druhý rukáv atd. Zájemce o tyto úpravy prosíme o kontakt emailem. Cena dotisků se odvíjí od velikosti a složitosti daného motivu. Proto se předem raději informujte, zda můžeme vyhovět vašim požadavkům.


Upozorňujeme: Nespoléhejte na klasické značení velikostí,  přeměřte se dle tabulky níže a vyberte odpovídající velikost. Tolerance +/- 2 cm na šířku a výšku

tabulka velikostí dámská