Informace

Výrobci

Novinky

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

Tričko motiv I LOVE ENDURO

Nový produkt

Výroba potisku na tričko motivem I LOVE Enduro. Na výběr barva potisku dle aktuální nabídky.

Více informací

319,00 Kč s DPH

  • bílá
  • černá

Přidat na seznam přání

Více informací

Bavlněné tričko s motivem Love Enduro

Logotisk.cz | design a výroba

  • Potisk na toto tričko vám vyhotovíme pružnou a tenkou PU fólií našim motivem dle vyobrazení (tzv. řezaná grafika). Barevnou variantu trička, kterou si přejete zhotovit, tak zvolíte u varianty produktu. Tričko je kvalitního šití a materiálu, střih UNISEX, krátké rukávy, 100% bavlna vysoké gramáže 200 g/m2
  • Zakázky zpracujeme od přijetí platby cca do dvou až čtyř prac. dnů a odesíláme. Více v doprava a platba

Nespoléhejte na klasické značení triček! Přeměřte se dle tabulky níže a vyberte odpovídající velikost. Tolerance výrobce triček je ± 2 cm na výšku a šířku.

tabulka velikostí - Logotisk

Tip: Na toto tričko vám na přání zhotovíme i dotisk a to od 30 Kč/motiv. Umístění na rukáv, bok, záda trička. Dotisky jako jsou: jména, texty, váš motiv, nebo vaše logo. Motivy doporučujeme spíše v siluetách tzv. vektorová grafika. Zájemce o dotisky prosíme o kontakt emailem, protože cena dotisků se odvíjí od velikosti a složitosti daného motivu na úpravu. Proto se předem informujte, zda můžeme vyhovět vašemu požadavku. Pokud máte již svou grafiku, nebo svůj motiv, přiložte jej spolu s poptávkou do emailu pro naše posouzení a nacenění ve formátu JPG, nebo JPEG.

Námi potisklý textil perte ručně, nebo v pračce na program šetrného praní max. do 40 °C. Nesušit v sušičkách! Návod na údržbu potisklého textilu, přikládáme vždy do zásilky.