Námi nabízené produkty nejsou finálními výrobky, a zákazník má tak možnost před objednávkou zvolit si barvu potisku, doplnit potisk na přání třeba dotiskem, změnu v motivu, změnit umístění motivu, rozměr, barvu, apod. Z tohoto důvodů není možnost výměny a vrácení zboží do 14. dnů, viz. obchodní podmínky.


Textil na který tiskneme:

Digitálně znázorněné barvy triček na našem e-shopu, barvy PU fólií k potisku, se mohou od skutečných barev materiálu nepatrně lišit. Tabulky velikostí jsou také uvedeny v popisu ke každému produktu zvlášť.

Bavlněná trička UNISEX, dámská trička, pánská trička, dětská trička, polokošile, mikiny, dětská body a jiný textil na který tiskneme kvalitní, pružnou jednobarevnou PU fólií 

Tisk na trička kvalitního šití a materiálu s vysokou gramáží 190- 200 g/m2 (nebo nižší gramáž 150-160). Odběr od ověřených dodavatelů dle dostupnosti skladů především:  Adler (Malfini), AlexFox,  poté Fruit Of The Loom, X-Fer, apod. Některé velikosti triček se mohou od uvedené tabulky nepatrně lišit, a z tohoto důvodu počítejte vždy cca (+/-) 2 cm na šířku a výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými mírami v této tabulce.


Trička funkční bílá - fototrička, střihu UNISEX - pro ni i pro něj, nebo dámská a dětská na která tiskneme sublimačním potiskem ( plnobarevný potisk fotografií, plnobarevná loga apod.)

Dané rozměry těchto produktů uvádíme orientační, a vždy počítejte s menším rozdílem  (+/-) 2 cm na šířku i výšku- nespoléhejte tak na klasické značení. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými mírami v této tabulce. Složení materiálu je také uvedeno u každého z produktů.


Ukázka - detail sublimačního tisku na fototričku