Jsme firma působící na trhu již od roku 2008.

Zabýváme se potiskem triček, ale i potiskem dárkových a reklamních předmětů nejen s potiskem na přání a to již od jednoho kusu. 

Naší specializací je tvorba vektorové grafiky a tuto grafiku se snažíme prezentovat na našich produktech, jako jsou především na tomto webu trička pro veteránisty, fandy auto - moto, nadšence různých adrenalinových sportů. Také jsou tu i motivy pro milovníky zvířátek, naše ulítlé bláznoviny z kolekce LogoArt, Spirall, různé srandoviny na trička :-) která nás napadnou. Ke všem těmto motivům vám nabízíme možnost dotisků dle vlastního přání a tím si tričko získá více na své originalitě.

Na naší mateřské stránce Logotisk.cz najdete také:

Potisk na trička ( dámská, pánská, dětská), polokošile, mikiny, hrníčky, puzzle, klíčenky, nášivky, potisk cedulek, štítků, dále také laserem gravírované reklamní a dárkové předměty ( prkénka, hodiny, přívěsky, placatky ) a spousty jiných zajímavých výrobků.  Výroba řezaných samolepek, nažehlovaček, různých tiskátek, razítek, polepy aut a výloh a reklamních cedulí. V našem e-shopu můžete objednávat zakázkovou výrobu potisku na nabízené předměty, které postupně doplňujeme. Registrace pro objednání není nutná a nejsme omezeni minimálními odběry. Nejsme plátci DPH - ceny u produktů jsou konečné.

Těšíme se na vaše objednávky a spolupráci při realizaci potisku na přání.

Kup si tričko.cz

Marta Janzová - Logotisk

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PROVOZOVATEL E-SHOPU

Marta Janzová - Logotisk

Na Hradě 99

789 61, Bludov (u Šumperka)

 
Tel.: 777 965 965
email: eshop@logotisk.cz
 
IČ: 87157896
nejsem plátce DPH
 
Živnostenské oprávnění vydal - Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Šumperk
 
 

Objednávky vyřizujeme:

  • Po-Čt od 8:00 do 15:00 hodin
  • Pá od 8:00 do 14:00 hodin
tel.dotazy: Po-Pá od 8:00 do 16:00 hodin
Návštěva na adrese je možná pouze po předchozí domluvě v prac. dny mezi 9:00 a 15:00 hodinou.
Z důvodů nařízení vlády ke Covid-19 prosíme o dodržování hygienických opatření a to použitím ochrany dýchacích cest, jako je respirátor, nebo rouška.
Na sms není možné odpovídat, vždy je lepší buď hovor, nebo email, kde stručněji popíšete vaše přání k potisku a výrobě předmětů s potiskem na přání.

Logotisk.cz/kupsitrico.cz/levny-tisk.com/trickoshop.cz/loart.cz